VOSKOVANÝ NÁBYTEK

Dřevěný voskovaný nábytek zdarma. Nejvyšší kvalita a nejnižší ceny! Přesvědčte se...

AKCE ZKONTROLOVAT!

DŘEVO BEZ SUKŮ

Přední a boční díly jsou zhotoveny z borovicového dřeva bez suků...

AKCE ZKONTROLOVAT!

Fabryka mebli Woodica

Made of Wood Group se již několik let zbaývá výrobou nábytku z masívu a břízového dřeva. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a kvalita našich produktů uspokojí každého klienta. Ze všech sil se snažíme, aby každý klient, který u nás objednává nábytek, byl spokojen z provedené transakce a především z krásného dřevěného nábytku!

Vlastníme skvělé vybavený park maszynowy a vlastní tartak, díky čemuž Vám můžeme nabídnout produkty té nejvyšší kvality. Disponujeme širokým vozovým parkem – vyrobené produkty dodáváme až do místa určení ve velmi krátkém čase a je tím i zachována bezpečnost zásilek. Vedeme prodej na celém území Česká republika! Zaměstnáváme kvalifikované specialisty, absolventy Tesařských škol v Makowie Podhalanském (Polska). Nabyté meritorické znalosti a bohaté zkušenosti jsou zárukou nejvyšší třídy vyráběných produktů. Srdečně Vás zveme k nákupu u přímého výrobce dřevěného nábytku!

Proč stojí zato využít naší nabídku dřevěného nábytku?

Dřevo je plně přírodním produktem, proto má nábytek vyrobený z litego dřeva velmi příznivý účinek na zdraví člověka. Mimo to dřevěný nábytek cechuje ogromna trvanlivost vůči mechanickým poškozením a je rovněž velmi odolný vůči slunečnímu záření nebo vlhku. Dodatečně pak různorodnost tohoto materiálu způsobuje, že všechen nábytek vznikající z tohoto materiálu je originální a velmi dobře reprezentuje bydlení všeho druhu.Přírodní materiály

Již mnoho let se specializujeme ve výrobě nábytku z masívu a břízovéh dřeva. Dřevou používané v procesu výrobu pochází z vlastního tartaku, což zaručuje využití nejvyšší kvality materiálů.

Ekologické produkty

Nábytek z masívu je obecně nejpopulárnějším dřevěným nábytkem, který je charakteritický přístupnými cenami a velmi širokou škálou dostupných barev. Speciální ekologické laky podtrhují a zvýrazňují krásu přírodního masivního dřeva, dodávají našemu nábytku klasický nadčasový vzhled.

Spolehlivost

Vizí naší firmy je opakované zvyšování kvality našich služeb a produktů. Spokojenost a satisfakce našich klientů jsou základem naší činnosti. Námi nabízený nábytek dodáváme klientům z celého Česká republika.

Péče o detaily

Vyrábíme nábytek mimořádného vzhledu a exkluzivním stylu, skvělé zapadají do moderního designu dnešního bydlení. Nabízíme je všem, kteří chtějí vnést do svého domova čerstvý vánek a zvýraznit zatím skyré krásno.Zajišťujeme dopravu na území celé Evropské unie, montáž na území České republiky a ve vybraných zemích Evropské unie. Náš nábytek je zhotoven z pečlivě vybraného borovicového dřeva nejvyšší kvality. Dřevo horší kvality je použito pro průmyslové účely (do krbů, palety). Veškerý nábytek je lakován třikrát při použití ekologických polomatných laků osvědčené firmy Sopur. V nabídce je zastoupen také voskovaný nábytek.


ODBORNÍ PORADCI

Naši poradci tvoří odborný tým, který Vám sdělí vyčerpávající informace a pomůže správně se rozhodnout...

DODÁNÍ AŽ DOMŮ

Naše nabídka zahrnuje dodání nábytku až do bytu nebo domu zákazníka a montáž na místě...

RYCHLÉ ODESLÁNÍ

Náš nábytek dodáváme na místo určení vlastními dopravními prostředky, v krátké době, s dodržením bezpečnosti zásilek...

BEZPEČNÉ PLATBY

Jednou ze zaručených způsobů platby za nábytek je platba při odběru, která je zárukou klidné a bezpečné transakce...

Naše stránky: voskované skrine, białe meble, postele z masivního dřeva